Notice: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /home/berangekh/domains/berangeshohada.ir/public_html/wp-config.php on line 94 Notice: Constant DISALLOW_FILE_MODS already defined in /home/berangekh/domains/berangeshohada.ir/public_html/wp-config.php on line 95 ازدواج – پایگاه اطلاع‌رسانی استاد ماندگاری
ازدواج
reza عضو سایت asked 2 سال ago

ازدواج
باسلام من پسری ۲۱ ساله هستم که دانشجوی سال اخر دانشگاه هستم ، در دانشگاه از دختری خوشم امده ولی نمی توانم این موضوع را با خانواده مطرح کنم چون مادر من معتقد است پسر باید قوی وارد زندگی بشود(یعنی کار داشته باشه و پول داشته باشه و …) و در سن ۲۶-۲۷ ازدواج کند.برای همین من میترسم که موضوع رو مطرح کنم. چند باری با ان خانم صحبت کردم و ایشون میگن خانواده من مشکلی ندارم و می توانیم با هم زندگیمون رو بسازیممگر پدر و مادر ما از اول همه چی دارند. حالا از شما می خوام کمک کنید که من چه طور این موضوع رو مطرح کنم. در ضمن مادر من معتقد به خدا و نماز و روزه و … هست و من خودم هم همین طور نماز سر وقت و روزه و واجبات دین رو رعایت می کنم.

 

1 Answers
مهدی عضو سایت answered 2 سال ago

سلام مطلبی با شما در میون میذارم و مطلبی با مادرتون اما مطلبی که با شما در میون می ذارم این است که باید توان و قدرت خودتون رو در اداره یک زندگی از جهات مختلف به خانواده تون ثابت کنید. باید ثابت کنید اگر چه الان مال زیاد و پول ندارید ولی توانایی به دست آوردنش را دارید. از قول من به مادرتون هم بگید اگر این توان را در شما می بینند از تاخیر در ازدواج بپرهیزنند.